SMART SOLUTIONSBIM Collab

Innovative BIM solutions.

Заощаджуйте час і покращуйте якість моделі за допомогою BIMcollab: перевірка моделі, інтегрована з керуванням проблемами, підключена до всіх популярних інструментів BIM

Ви можете використовувати наші менеджери BCF у будь-якій ситуації, коли потрібне управління проблемами для BIM. Незалежно від того, чи це файл на основі BCF, чи синхронізований з хмарним сервером, таким як BIMcollab Cloud.

Ми підтримуємо міждисциплінарну командну роботу, пропонуючи BCF Managers для всіх останніх версій Revit, Archicad, Navisworks, Tekla Structures, Simplebim тощо. У поєднанні з вбудованою підтримкою BCF у багатьох інших інструментах, таких як BIMsight, DDS, MagiCAD тощо, уся ваша команда може легко перейти до керування проблемами на основі BCF.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

BIMcollab
рішення

BIMcollab Cloud
Познайомтесь з універсальнішою платформою для вирішення проблем у світ
BIMcollab Cloud — це платформа спільної роботи для BIM, побудована на основі загальноприйнятих відкритих стандартів IFC і BCF. BIMcollab Cloud спрощує керування проблемами та пропонує структурований спосіб зберігання, спільного використання та вирішення проблем, включаючи надійне відстеження історії в будь-якому процесі розробки BIM, а також інтеграцію з усіма популярними інструментами BIM.

BIMcollab ZOOM
Найбільш інтуїтивно зрозумілий у світі інструмент перевірки моделі та виявлення конфліктів
BIMcollab ZOOM повністю інтегрує перегляд моделі IFC, перевірку моделі, валідацію та виявлення конфліктів у робочий процес керування проблемами. ZOOM є ідеальним інструментом для обговорення питань під час оглядових зустрічей, допомагає аналізувати дані, щоб знайти недоліки конструкції та перевірити рішення. Навігація швидка, інтуїтивно зрозуміла та плавна навіть у великих моделях

Менеджер BCF
Підключіться до своїх улюблених інструментів BIM.

BIMcollab Cloud підключено до таких популярних інструментів BIM, як Revit, ARCHICAD, Navisworks, Solibri та Tekla Structures та інших, через наші інтегровані менеджери BCF або API. Створюйте та діліться з членами команди незалежно від того, чи працюють вони з одними чи різними інструментами BIM. Примітка: наші менеджери BCF також можна використовувати для відкриття та редагування файлів BCF для безпосереднього використання у вашому інструменті BIM.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

BIM Collab
CLOUD

Керуйте проблемами BIM найефективнішим способом
Попрощайтеся зі стосами паперових документів та пропущеними або забутими проблемами. Створюйте та призначайте проблеми прямо з вашого улюбленого програмного забезпечення та діліться ними в хмарі. Почніть із професійного вирішення завдань.

Створіть ефективний робочий процес BIM
Проблеми може бути важко відстежити. Використання електронних таблиць залишить у вас приголомшливу кількість файлів і версій. Як дізнатися, що з ким передається і з яким файлом? Дорогі помилки лише через недосконалості процесів постановки завдань та контролю за виконанням.

BIMcollab Cloud централізує всі питання вашого проекту та пропонує чіткий актуальний огляд, інтуїтивно зрозумілу функціональність і глибокі функції звітування. Встановлюйте крайні терміни для проблем, призначайте їх членам команди та отримуйте сповіщення про внесення змін. Нові редакції доступні безпосередньо в програмному забезпеченні BIM вашої команди, тому жодних конфліктів актуальності завдень не виникає.

Підключіть BIMcollab до всього BIMcollab Cloud —
це проста у використанні та потужна платформа керування проблемами в хмарі. Проблеми безпосередньо пов’язані з позиціями та об’єктами у вашій моделі та доступні через веб-браузери або безпосередньо з вашого програмного забезпечення BIM. Уявіть, що ви клацаєте на проблемі у своєму власному інструменті BIM і масштабується до її позиції у вашій моделі. Ви матимете всю необхідну інформацію для пошуку, створення та вирішення проблем.
Підключіть свої улюблені інструменти BIM, як-от Navisworks, Revit, Solibri, Archicad і Tekla. Отримуйте доступ до своїх моделей через інтеграцію CDE, як-от Autodesk Docs, Trimble Connect, Dropbox Business тощо. Розширена звітність? Підключіть Microsoft Power BI та створюйте розширені спеціальні звіти для всіх зацікавлених сторін.

Smart Issues показують хід вирішення конфліктів
Smart Issues BIMcollab знають, які зіткнення вони презентують, до яких об’єктів вони належать, а також коли про них повідомляють або коли їх вирішують. Це інтелектуальне рішення запобігає накладним витратам, спричиненим надлишковими повідомленнями про конфлікти, навіть іншими членами команди.

Повідомлені конфлікти тепер стають розумними проблемами в хмарі, які показують прогрес вашої моделі двома способами:
– Ви можете переглянути статус кожного пов’язаного конфлікту
– Точка огляду за замовчуванням завжди показує останнє оновлення
Це автоматичне документування коригування колізій дає змогу легко отримати огляд прогресу вирішення проблем, просто переглянувши панелі питань. Більше зеленого — більше прогресу!

Інтеграція Autodesk Docs і Trimble Connect
Продовжуйте використовувати свою улюблену платформу для роботи з моделями
Інтеграція Autodesk Docs і Trimble Connect надає командам BIM доступ до моделей, що зберігаються в Autodesk Docs і Trimble Connect, безпосередньо з веб-програми BIMcollab. Члени команди можуть переглядати об’єднану модель, створювати проблеми або переглядати існуючі проблеми без необхідності завантажувати файли до додаткового сховища або встановлювати засіб перегляду моделі.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

BIM Collab CLOUD
переваги

Спрощення спілкування
Встановлюйте крайні терміни для проблем, додайте коментарі та точки зору, призначайте їх членам команди, які безпосередньо отримують сповіщення електронною поштою. Або виберіть щоденний або щотижневий огляд активності.

Створення звітів
Створюйте звіти про проблеми або списки дій у форматі PDF і XLS. Налаштуйте фільтри або виберіть окремі проблеми. Або завантажте дані BIMcollab безпосередньо в Power BI.

Доступна локальна версія
Якщо вам потрібно повністю контролювати безпеку даних або ваші проекти вимагають розміщення даних на приватних серверах: ми пропонуємо локальну версію з BIMcollab Cloud Enterprise.

Відстежуйте прогрес проекту
Прості та ілюстративні графіки пропонують миттєве уявлення про виконання та прогрес вашої команди. На вашій особистій домашній сторінці також відображаються останні дії проекту. Відстеження всього також забезпечує повний і прозорий контроль за прогресом.

Ролі та дозволи
Використовуйте одну з чотирьох ролей, щоб визначити права членів команди. Призначте власників проектів або зон для отримання нових проблем або визначте, хто має затверджувати проблеми, перш ніж їх можна буде закрити. Налаштуйте власний робочий процес.

Ваші дані в безпеці
BIMcollab працює під протоколом SSL, і всі конфіденційні дані зашифровані в нашій базі даних. Щодня створюються резервні копії ваших даних, безпечно та надійно зберігаються в нашому центрі обробки даних, сертифікованому ISO.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

BIM Collab
ZOOM

Ваша команда прагне створювати високоякісні моделі BIM без помилок. Для цього вся команда проекту повинна мати доступ до правильних вимог BIM і до всіх відповідних питань, які потребують вирішення.
BIMcollab ZOOM простий у вивченні та допомагає знаходити недоліки інформації, повідомляти про них на ранніх етапах через BIMcollab Cloud і перевіряти рішення. Це єдиний інструмент перевірки BIM, який повністю інтегрований у робочі процеси керування проблемами. Перевірте, поділіться, знайдіть рішення

https://www.bimsolutions.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/6.jpg
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
НАШІ МІСЦЯДе нас знайти?
https://www.bimsolutions.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУСоціальні мережі
AVANTAGEHeadquarters
Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via empowerment.
НАШІ МІСЦЯДе нас знайти?
https://www.bimsolutions.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУСоціальні посилання