Програмне забезпечення Simplebim

Найбільша проблема BIM полягає в тому, що він погано стандартизований. Моделі, які ви отримуєте від різних виконавців, важко використовувати і їм не вистачає важливої інформації. На відміну від інших відкритих інструментів BIM, Simplebim® дозволяє стандартизувати, збагачувати та редагувати моделі IFC. Приєднуйтесь до наших користувачів по всьому світу, зробіть ваш BIM придатнім для ваших цілей та максимізуйте його цінність для ваших BIM проектів.

Просто
Робить BIM відповідним вашим завданням. Використання стандартизованих моделей не вимагає спеціальних знань або навичок.

Відкритий
Відкриває BIM для широкого кола користувачів. Працює з будь-якими інструментами, які підтримують відкритий BIM і IFC.
Розумний
Створений провідними світовими експертами з розробки BIM. Включає найрозумніші та найефективніші робочі процеси Open BIM.
Особливості
Simplebim – це революційна програма Open BIM IFC. У ньому є всі інструменти, необхідні для стандартизації та насичення моделей IFC, щоб вони задовільнили ваші вимоги та дозволили скористатися всіма перевагами BIM. Видаляйте зайве та виокремлюйте необхідне в моделі. Об’єднуйте і розділяйте. Обчисліть сформовані об’єми та уточнюйте місця розташування. Додайте власні набори властивостей. Класифікуйте. Доповніть моделі даними із зовнішніх джерел та багато іншого…
Стандартизуйте
Стандартизуйте свої моделі IFC2X3 та IFC4, щоб їх було легко зрозуміти та використовувати. Очистіть та сфокусуйте дані, видаливши непотрібні об’єкти та властивості. Додайте власні стандартизовані властивості до моделі. Присвоюйте властивості елементам та їх значення. Об’єднайте та імпортуйте значення та властивості. Автоматично класифікуйте та групуйте об’єкти за допомогою власних систем класифікації. Переміщуйте моделі до координат проекту. Керуйте збірками елементів. Нормалізуйте структуру моделі. Змінюйте кольори об’єктів. Іншими словами: зробить BIM нормальним.
Збагачуйте
Доповніть свої моделі IFC даними, які надходять від інших учасників проекту. Підтримуйте всі ваші процеси на базі BIM за допомогою точних даних, які їм потрібні. Додайте властивості. Об’єднуйте дані із зовнішнього джерела з даними моделі. Обчислюйте узгоджені дані та нормалізуйте величини за допомогою нашого покращеного редактору базових величин. Змінюйте розташування за допомогою унікального редактора місцеположень Simplebim. Об’єднуйте моделі їх дані та структури. Розділяйте укрупнені елементи.
Автоматизуйте
Автоматизуйте свій процес стандартизації та насичення за допомогою функцій редагування, збагачення та пакетної обробки на основі правил Simplebim. Зробіть ваші процеси обміну даними IFC максимально інтерактивними. Незалежно від того, чи є у вас одна або кілька моделей. Незважаючи на частоту оновлення моделі щодня чи щотижня. Правила легко створити та застосувати – програмування не потрібно. Одні й ті самі правила й автоматизацію можна використовувати в кількох проектах.
Перевіряйте відповідність та спілкуйтеся
Валідуйте свої моделі IFC за допомогою потужної перевірки даних Simplebim в реальному часі. Переконайтеся, що моделі, які ви отримуєте, або моделі, які ви виготовляєте, містять лише достовірну інформацію. Використовуйте вбудований менеджер BIMCollab BCF, щоб найбільш ефективно та централізовано спілкуватися з іншими сторонами про проблеми та нотатки.
Візуалізуйте та використовуйте
Використовуйте потужне та унікальне 3D-вікно Simplebim з багатьма видами для навігації по моделі. Організуйте, використовуйте та візуалізуйте дані за допомогою інтуїтивно зрозумілої палітри таблиць. Швидкі в освоєнні та настроюванні користувацькі інтерфейси Simplebim дають змогу миттєво розпочати роботу з BIM навіть початківцям.
Поєднайте свої таблиці Excel з BIM за допомогою Bimsheet™
Витягуйте та експортуйте дані моделі до ваших розрахунків Excel за допомогою нового інноваційного Bimsheet™. Візуалізуйте та перевіряйте результати. Автоматично оновлюйте підрахунки. Повторно використовуйте логіку обчислень в інших проектах, або навіть імпортуйте дані з Excel в BIM. З будь-якої моделі. У будь-якому проекті. У будь-який час, коли вам потрібно.
І більше…
Підключіть Simplebim до своєї бази даних або хмарного сервісу за допомогою відкритого API .NET Simplebim. Або створіть будь-яке розширення для основних функцій Simplebim. Наприклад:
Підключіть свої дані IFC до служби керування даними BIMEye.
Підключіть свої моделі IFC до розрахунків LCA, оцінки життєвого циклу, вартості життєвого циклу, вуглецевого сліду або розрахунків кредитів LEED і BREEAM за допомогою додатка Bionova One Click LCA до Simplebim®.
Оптимізуйте робочий процес аналізу енергії IDA-ICE та внутрішнього клімату за допомогою унікального аддону IDA-ICE IFC та Simplebim.
Відгуки
Моделі IFC – основа наших проектів та інновацій; вони є джерелом нашої бази даних, з якою ми пов’язуємо всю нашу інформацію. Незалежно від власного програмного забезпечення для моделювання, ми можемо використовувати Simplebim для автоматичної адаптації моделей, структурування та насичення їх таким чином, щоб вся необхідна інформація була доступною і в потрібному місці. Використовуючи Simplebim, ми можемо бути впевнені, що наша база даних структурована одноманітно, а наші клієнти отримають необхідну інформацію.
Alex Sagius
BIM архітектор
HFB, Нідерланди
Моя робота полягає в тому, щоб описувати проекти так, щоб підрядники могли їх розрахувати і вказати правильну ціну. Для мене simplebim є ідеальним інструментом для групування об’єктів і вибору кількості. Я просто додаю наші власні теги до елементів, щоб спростити фільтрацію та сортування в Excel. Ми також працюємо паралельно з архітектором, тому що архітектор ніколи не закінчує в строк, а ми повинні почати нашу роботу. Коли я отримую оновлений файл IFC від архітектора, я використовую simplebim, щоб легко переносити наші теги зі старого файлу IFC до нового.
Tor-Øyvind GundersenIng. Bjarne Aasheim AS, Norway