Програмне забезпечення DLUBAL

Програма аналізу скінченних елементів RFEM – це потужне програмне забезпечення для швидкого та легкого моделювання, структурного аналізу та проектування 2D та 3D -моделей, що складається з елемента, пластини, стінки, складеної пластини, оболонки, твердого тіла та контактних елементів.
Dlubal RFEM враховує деформації, внутрішні сили і сили опору, а також контактні напруження ґрунту.
Завдяки концепції модульного програмного забезпечення, ви можете підключити основну програму RFEM до відповідних додаткових модулів, щоб задовольнити ваші індивідуальні вимоги
ПЗ Dlubal RFEM 5 має більшість міжнародних сертифікатів: American AISC, ACI, Eurocodes, Canadian CSA, British BS, Australian AS, Mexican NTC-RCDF, German DIN, Chinese GB, Indian IS та ін.

БУДІВЛІ
Аналіз і проектування конструкцій
• Конструкції, які проектують та аналізують, не мають обмежень за геометричними параметрами, тобто можна моделювати найрізноманітніші тіла, об’єми і т.д.
• ПЗ Dlubal успішно використовується проектування несучих конструкцій зі сталі, бетону, деревини, алюмінію, скла та змішаних систем. Також, при застосуванні додаткових модулів можливе виконання машинобудівних розрахунків.
• Процес моделювання значно полегшують різні допоміжні функції і інструменти для створення конструкцій, включаючи навантаження. Також програма дозволяє враховувати нелінійність при розрахунку стрижнів (пластичність, розрив, ковзання, тертя та інші), а крім того також ексцентриситети з’єднань, стрижнів і поверхонь.
• Необмежені можливості подання інформації, довільна форма генерування результатів обчислень (розміри таблиць, обсяги надання інформації, графіки, схеми). Є можливість подавати звіти про інженерні розрахунки російською мовою.
• Система Dlubal має двосторонні інтерфейси з програмами AutoCad, Tekla, Revit та іншими.
• Швидкий в освоєнні, інтуїтивний користувальницький інтерфейс.
Сталеві конструкції
Розрахунок та аналіз сталевих конструкцій
Програмне забезпечення структурного аналізу Dlubal RFEM оптимальне рішення розроблене для проектування, розрахунку та аналізу оптимальних сталевих конструкцій: конструкцій будівель, мостів, силосів, кранів, веж та конструкцій іншого призначення.
Конструкції, які проектують та аналізують, не мають обмежень за геометричними параметрами, тобто можна моделювати найрізноманітніші тіла, об’єми і т.д.
ПЗ Dlubal RFEM і RSTAB відповідають багатьом міжнародним сертифікатам: американським AISC, ACI, європейському Eurocodes, канадійському CSA, британському BS, австралійському AS, мексиканському NTC-RCDF, німецькому DIN, китайському GB, індійському IS та ін.
Залізобетонні конструкції
Проектування та аналіз залізобетонних конструкцій
Програмне забезпечення структурного аналізу Dlubal призначене для проектування, розрахунку і аналізу залізобетонних конструкцій: конструкцій будівель, стін, плит перекриття, колон, балок та інших залізобетонних конструкцій.
Конструкції, які проектують та аналізують, не мають обмежень за геометричними параметрами, тобто можна моделювати найрізноманітніші тіла, об’єми і т.д.
Програма Dlubal RFEM відповідає багатьом міжнародним сертифікатам: американським AISC, ACI, європейському Eurocodes, канадійському CSA, британському BS, австралійському AS, мексиканському NTC-RCDF, німецькому DIN, китайському GB, індійському IS та ін.
Фасадні скляні конструкції
Проектування і аналіз скляних фасадів
Програма Dlubal RFEM дозволяє проектувати, розраховувати та аналізувати змішані скло-металеві конструкції. База даних містить майже всі типи скла, які представлені на ринку.
Скляні конструкції, що аналізуються в програмі Dlubal RFEM, можуть бути прикріплені вдовж ліній, або у вузлах. В результаті обчислюється поверхневе напруження або напруження всієї конструкції.
Дерев'яні конструкції
Програми скінченних елементів RSTAB і RFEM завдяки інструментам проектування дерев’яних конструкцій є відомими у всьому світі серед дизайнерів, що працюють з дерев’яними конструкціями. Ці програми дозволяють проектувати стрижневі конструкції з масиву дерева, клеєного брусу, дерев’яні конструкції композитного перерізу, та надають можливість оцінити жорсткість сполучення шарів перерізу. В програмному середовищі RFEM можна проектувати конструкції з перехресно-шарових дерев’яних плит (CLT). Також, програми RSTAB і RFEM пропонують широкий вибір інструментів для проектування вузлів дерев’яних конструкцій. За допомогою програм Dlubal RSTAB і RFEM можна легко спроектувати різні споруди: житлові та нежитлові будівлі, мости, вежі та ін.
Інші конструкції
Програма Dlubal RFEM також має додатки для проектування та аналізу інших конструкцій:
• Промислова інженерія
• Механіка
• Графічне середовище та обмін даними
• Динамічний аналіз
• Трубопроводи, мости, вежі, електростанції, тимчасові конструкції, риштування та ін.