SMART SOLUTIONSCatenda Solutions

The open way

Catenda, the BIM Solutions
Інструмент BIM для співпраці – Catenda покращує координацію проекту, економить час, зменшує кількість помилок і покращує якість результатів.
– Уніфіковане середовище даних з що поєднує дані з різних джерел та відкритим доступом (CDE)
– Створення системи управління помилками
– Перегляд 3D і 2D моделей
– Інтерфейс, що пов’язує елементи моделі, документи та завдання
– Управління та контроль завдань

Catenda підтримує вас у ваших будівельних та інфраструктурних проектах і робить можливим втілити в життя найамбітніші власні рішення.
Від етапу проектування до управління активами відкрита екосистема Catenda відповідає потребам галузі AECOO (архітектура, інженерія, будівництво, власник і керуюча компанія).

Усі необхідні дані у будь-який час до ваших послуг.

Ми демократизуємо використання відкритих даних у загальній інфраструктурі та будівельній галузі, від проектування до етапу обслуговування, за допомогою рішень BIM.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Catenda
Hub

Catenda Hub
це загальне середовище даних (CDE) , яке допомагає будівельним та інфраструктурним організаціям керувати своїми проектами. Базуючись на відкритих стандартах, хмарна платформа дозволяє обмінюватися інформацією, складати графіки, планувати, розподіляти завдання та централізувати всі дані проекту (2D-плани, 3D-моделі, документи тощо).

Візуалізуйте
свої 3D і 2D моделі. Засіб 3D-перегляду дозволить кожному, хто бере участь у проекті, легко переглядати інформацію про модель BIM і співпрацювати.

Координуйте
Використовуйте формати BCF та IFC для співпраці на платформі. Відкриті стандарти, такі як BCF (BIM Collaboration Format), дозволяють усім учасникам, які використовують різне програмне забезпечення, співпрацювати у будівельних та інфраструктурних проектах. Можна додавати, імпортувати, керувати примітками та помилками, пов’язаними з BIM проектом.

Питання, помилки, завдання та рішення
Платформа для співпраці Catenda централізує всі завдання проекту та помилки. Ви можете створити, поділитися та призначити помилку, завдання та питання членам команди, отримувати сповіщення про внесені зміни та прийняті рішення. Після входу в проект можна переглянути всі створені, закриті та нещодавно оновлені помилки. Це покращує процес координації та запобігає втраті важливої інформації.

Керуйте та насичуйте
Додайте інформацію до своїх моделей, зберігайте та керуйте документами проекту (моделі, PDF-файли, хмари точок тощо). Поєднайте документи та дані з віртуальними активами, щоб створити цифрового двійника для більш ефективної співпраці.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Сайт
Catenda

Сайт Catenda-
це програма BIM на місці. Ці функції дозволяють вам отримувати доступ до своїх проектів Catenda Hub на сайті, керувати проблемами та отримувати доступ до своїх планів через мобільний додаток BIM.

Працюйте офлайн
Сайт Catenda дозволяє учасникам проекту отримувати доступ до проектів, переглядати 2D-креслення та 3D-моделі, а також створювати примітки чи помилки без доступу до комп’ютера

Документи
Отримуйте доступ до бібліотеки документів і всю інформацію у вас під рукою.

Помилки
Створюйте, призначайте, організовуйте та співпрацюйте для вирішення проблем. Визначте помилки за допомогою 2D і 3D, моделей, планів поверхів тощо.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Catenda
Duo

Catenda Duo –
це платформа, яка дозволяє збирати всі дані про будівлі та споруди та оптимізувати їх. Ця проста у використанні система Building Operations System дозволяє зменшити вплив ваших будівель на навколишнє середовище.

Управління нерухомістю.
Catenda Duo, операційна система будівель, з’єднує документи та дані з віртуальними активами одним клацанням миші. Це дозволяє зацікавленим сторонам створити справжнього цифрового двійника.

Ефективний аналіз даних.
Catenda Duo дозволяє централізувати всі дані, зібрані датчиками, на одній інтуїтивно зрозумілій і зручній платформі. Дані, зібрані з датчиків (опалення, електроенергії, документів, BMS та IoT тощо), зберігаються в хмарі та можуть бути проаналізовані.

Інтерфейс API
API Catenda Duo дозволяє адаптувати платформу до ваших потреб – ви можете створювати власні операційні системи для побудови.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Catenda
Boost

Catenda Boost—
це неймовірно багатий набір програмних блоків, які є основою рішень Catenda Hub і Catenda Duo.
API BIM дозволяють розширювати існуюче програмне забезпечення або створювати нові інноваційні рішення BIM для покращення ваших цифрових робочих процесів.

Інтегруйте
Catenda Boost — це набір API BIM. Інтегруйте нашу потужну технологію 2D і 3D візуалізації, доступну в Catenda Hub, у ваше програмне забезпечення, щоб легко читати та записувати BIM-дані.
Наші добре задокументовані та надійні API дозволять інтегрувати ваше програмне забезпечення з однією з найпотужніших платформ для співпраці наступного покоління. Разом ми можемо перевести галузь у цифрову епоху.

Відкриті стандарти CDE
Скористайтеся перевагами стандартних відкритих API CDE для спілкування між усіма учасниками на різних платформах.

Документація API
Ми надаємо API для 2D і 3D візуалізації, вирішення проблем за допомогою стандартного API BCF і доступ до всіх даних BIM через наш інтуїтивно зрозумілий REST API.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

BEXEL COMMON
DATA ENVIRONMENT

За допомогою BEXEL Common Data Environment змінюйте або відстежуйте зміни, ділитеся або об’єднуйте роботу вашої команди в одній інтегрованій моделі, привласнюйте дозволи та права, виконуйте будь-який розширений аналіз та безперешкодно співпрацюйте у середовищі openBIM

https://www.bimsolutions.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/CDE.jpg
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

СПІВПРАЦЯ ТА
ІНТЕГРАЦІЯ BIM

• Співпрацюйте з усіма, використовуючи стандарт OpenBIM.

• Об’єднайте сотні файлів IFC за лічені секунди.

• Співпрацюйте з іншими зацікавленими сторонами через формат BCF

https://www.bimsolutions.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/EkoSystem.jpg
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
НАШІ МІСЦЯДе нас знайти?
https://www.bimsolutions.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУСоціальні мережі
AVANTAGEHeadquarters
Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via empowerment.
НАШІ МІСЦЯДе нас знайти?
https://www.bimsolutions.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУСоціальні посилання