SMART SOLUTIONSIdea StatiCa Steel

CALCULATE YESTERDAY’S ESTIMATES

Програмне забезпечення IDEA StatiCa Steel використовується для проектування з’єднань у сталевих конструкціях та складних конструктивних елементів. Необмежена конфігурація та можливості прикладення навантажень до вузлів дозволяють проектувати складні вузли сталевих конструкцій та їхні компоненти. Інноваційна технологія IDEA StatiCa Steel вирішує навіть найскладніші проектні завдання всього за кілька хвилин.

Пакет включає модулі:
– Connection
– Member
– Checkbot
– Connection Lite
– Viewer

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Idea StatiCa
можливості

IDEA StatiCa Steel перетворює складне проектування сталевих з’єднань та елементів на практичне рішення для вашої щоденної роботи. Незалежно від складності геометрії чи навантаження ви можете спроектувати, перевірити та оптимізувати будь-які сталеві з’єднання і елементи, як вимагає ваш проект. В результаті ви отримаєте вичерпний звіт, для підтвердження вірності розрахунків.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

IDEA StatiCa Connection Design.
Розрахунок з’єднань

IDEA StatiCa — це провідне програмне забезпечення для проектування сталевих з’єднань. Ви отримуєте чіткі перевірки «пройшов/не пройшов» відповідно до норм за лічені хвилини. IDEA StatiCa заощадить до 80% часу проектування з’єднання завдяки:
– Величезній базі даних попередньо спроектованих 2D/3D з’єднань
– Швидкому інтуїтивно зрозумілому моделювання та проектування будь-яких болтових та зварних з’єднань
– Ретельні перевірки AISC/EN, включаючи переміщення, аналіз жорсткості, загальну та місцеву стійкість, аналіз несучої здатності вузлів в регіонах сейсмічної активності
– Вичерпні настроюванні звіти з рівняннями та візуалізаціями
Спроектуйте сталеве з’єднання будь-якого типу з нуля або імпортуйте його зі свого програмного забезпечення для аналізу чи деталізації. Застосовуйте спрощене або складне навантаження. Візуалізуйте поведінку з’єднання в залежності від навантаження. Створіть ескізи з’єднань і опис матеріалів за лічені секунди. IDEA StatiCa розробить проект з’єднання для будь-якої необхідної конфігурації сталевих з’єднань.
Несуча здатність з’єднання може бути визначена відповідно до різних стандартів – EN/AISC/CISC/AU/SP/GB. Запатентований метод CBFEM (CBFEM – Component based finite element method)

https://www.bimsolutions.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/Conection.jpg
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

IDEA StatiCa Member.
Розрахунок сталевих елементів

Аналізуйте критично важливі елементи конструкцій

Вузли та з’єднання – не найскладніше завдання проектування сталевих конструкцій. Розрахунки стійкості також є дуже важливими з точки зору безпеки будівельних конструкцій. Проте інструментів для точного аналізу подібних проблем зараз не вистачає. IDEA StatiCa Member дозволить вам змоделювати та перевірити всі необхідні критичні елементи конструкцій (балки, колони, зв’язки тощо). Повноцінний розрахунок з урахуванням граничних умов забезпечить високу точність і надійність результатів.
Інтуїтивний користувальницький інтерфейс дозволяє легко і швидко описати граничні умови та дію конструкції. За допомогою модуля Connection можна описати реальну роботу з’єднання елементів.
Запатентований метод CBFEM (CBFEM – Component based finite element method) дозволяє:
– здійснювати аналіз, застосовуючи нелінійність матеріалу,
– здійснювати лінійний аналіз стійкості,
– здійснювати геометрично та матеріально нелінійний аналіз з урахуванням недосконалостей

https://www.bimsolutions.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/Member.jpg
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

IDEA StatiCa
Checkbot

Нова програма для керування робочими процесами BIM (імпорт та синхронізація з’єднань і учасників). Checkbot гарантує, що ви можете працювати з усіма своїми з’єднаннями чи елементами, сталевими чи бетонними імпортованими із ваших програм CAD/FEA.
IDEA StatiCa Checkbot забезпечує:
– Повний контроль над усіма вашими імпортованими з’єднаннями та елементами
– Аналіз усіх імпортованих елементів, включаючи статус перевірено/неперевірено
– 3D візуалізація імпортованих елементів і навантажень
– Налаштовування таблиці конвертації матеріалів та перерізів
– Управління комбінаціями навантажень
Метою Checkbot є надання єдиного рішення для всіх BIM-посилань. Це нове покоління керування BIM, і воно замінить відомий плагін Code-check manager, який ви вже знаєте. Це також забезпечить відкрите рішення для всіх, хто хоче зв’язати свою програму з IDEA StatiCa (через IOM – IDEA Open Model).
Checkbot може бути запущений прямо з сторонніх CAD / FEA програм (як це було раніше) або як окрема програма, без прив’язки до BIM інтерфейсу. У цьому режимі можна імпортувати файли IOM або SAF.
Checkbot дозволить вам зв’язати ваші моделі програм Nemetschek (та інші підтримувані) через новий формат SAF (доступний у SCIA Engineer 21.1).

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

IDEA StatiCa Steel:
Connection Lite

Спрощена online версія модулю Connection програмного забезпечення IDEA StatiCa працює на базі хмарних обчислень. Цей продукт дозволяє проектувати сталеві вузли та з’єднання заздалегідь визначеної геометрії (бібліотека складається з передбачено приблизно 300 вузлів)

https://www.bimsolutions.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/Connection-Lite.jpg
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

IDEA StatiCa Steel:
Модуль Viewer

Модуль Viewer програмного забезпечення IDEA StatiCa призначений для online перегляду моделей сталевих вузлів. З його допомогою можна підготувати відомість кількості матеріалів та 3D-креслення DWG. Цей інструмент доступний кожному (не потрібна ліцензія IDEA StatiCa).

https://www.bimsolutions.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/Viewer.jpg
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Оптимізація перевірених вузлів,
з’єднань та елементів

Відповідно до спільної публікації Steel Construction Cost joint* із SCI, BCSA та TATA Steel, сукупна вартість виготовлення продукції та сировини для її виробництва становить приблизно 60-80% від кінцевої вартості. Скорочення цих показників може дати вам величезну економічну вигоду на етапі тендерних досліджень, знизивши вартість вашого проекту.

IDEA StatiCa дозволить вам:
– Оптимізувати конструкцію вузлів за допомогою унікального КМКЕ методу
– Швидко адаптуватися до змін ринку металоконструкцій
– Проектувати навіть найскладніші вузли та готувати документацію щодо них у зручному форматі

IDEA StatiCa автоматично розраховує фактичну вартість виготовлення вузла. Отримана величина відображається одразу на 3D вигляді. Вартість обчислюється на підставі одиничних розцінок на сталеві деталі, зварні шви, болтові з’єднання та свердління отворів, що вказуються в налаштуваннях. Ви можете оптимізувати конструкцію кожного вузла за лічені хвилини.
Застосувавши під час проекту розширення аеропорту Хітроу, проектувальники змогли значно зменшити вагу з’єднань для деяких економія склала 77%.

https://www.bimsolutions.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/Cost.jpg
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
НАШІ МІСЦЯДе нас знайти?
https://www.bimsolutions.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУСоціальні мережі
AVANTAGEHeadquarters
Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via empowerment.
НАШІ МІСЦЯДе нас знайти?
https://www.bimsolutions.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУСоціальні посилання