Програмне забезпечення IDEA STATICA STEEL

Програмне забезпечення IDEA StatiCa Steel використовується для проектування з’єднань у сталевих конструкціях та складних конструктивних елементів. Необмежена конфігурація та можливості прикладення навантажень до вузлів дозволяють проектувати складні вузли сталевих конструкцій та їхні компоненти. Інноваційна технологія IDEA StatiCa Steel вирішує навіть найскладніші проектні завдання вирішує всього за кілька хвилин.
В залежності від типу завдання програма розділена на модулі. Модуль Connection – для проектування сталевих вузлів, модуль Member – для проектування простих і складних сталевих елементів. Програмне забезпечення IDEA StatiCa Steel не тільки економить ваш час, а й відкриває нові можливості.

Програмне забезпечення Idea StatiCa має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача, широкі можливості інтеграції в програми, які сповідують принципи ВІМ, швидкий механізм обчислень і зручний аналіз результатів. Idea StatiCa це must-have інструмент для проектувальників, які планують приймати участь у закордонних проектах. НАУМОВ ОЛЕКСАНДР, ODDIN.DESIGN
CONNECTION
Модуль Connection програмного забезпечення Steel призначений для проектування з’єднань сталевих конструкцій. Велика бібліотека сортаментів поперечних перерізів сталевих виробів, широкі можливості проектування зварних і болтових з’єднань, бібліотека яка містить 150 типових шаблонів з’єднань та інтуїтивний користувальницький інтерфейс дозволяють швидко моделювати навіть найскладніші конфігурації з’єднань.
Несуча здатність з’єднання може бути визначена відповідно до різних стандартів – EN/AISC/CISC/AU/SP/GB. Запатентований метод CBFEM (CBFEM – Component based finite element method) дозволяє:
– здійснювати аналіз жорсткості вузла,
– здійснювати аналіз стійкості компонентів вузла,
– визначити максимальну несучу здатність вузла,
– здійснювати аналіз несучої здатності вузлів в регіонах сейсмічної активності.
Модуль Connection, за замовчуванням, має інтерфейси за замовчуванням із програмними пакетами FEA та CAD.
MEMBER
IDEA StatiCa Steel: Модуль Member
Модуль Member призначений для проектування елементів сталевої конструкції складної геометрії або перерізу (колон, балок, каркасів тощо). Інтуїтивний користувальницький інтерфейс дозволяє легко і швидко описати граничні умови та дію конструкції. За допомогою модуля Connection можна описати реальні взаємні з’єднання між конструкціями.
Запатентований метод CBFEM (CBFEM – Component based finite element method) дозволяє:
– здійснювати аналіз, застосовуючи нелінійність матеріалу,
– здійснювати лінійний аналіз стійкості,
– здійснювати аналіз, застосовуючи геометричну нелінійність та нелінійність матеріалу для оцінки недоліків елемента.
CONNECTION LITE
IDEA StatiCa Steel: Версія Connection Lite
Спрощена версія модулю Connection програмного забезпечення IDEA StatiCa працює на базі хмарних обчислень. Цей продукт дозволяє проектувати сталеві вузли та з’єднання заздалегідь визначеної геометрії (бібліотека складається з передбачено приблизно 300 вузлів).
WIEVER
IDEA StatiCa Steel: Модуль Viewer
Модуль Viewer програмного забезпечення IDEA StatiCa призначений для перегляду моделей сталевих вузлів. З його допомогою можна підготувати відомість кількості матеріалів та 3D-креслення DWG. Цей інструмент доступний кожному (не потрібна ліцензія IDEA StatiCa).

IDEA StatiCa Viewer

Project Viewer – useful and costless

BIM
IDEA StatiCa Steel: Модуль BIM
Модуль BIM програмного забезпечення IDEA StatiCa Concrete призначений для експортування та синхронізації сталевих вузлів з програмами FEA і CAD. У програмному забезпеченні IDEA StatiCa передбачено інтерфейси з іншими програмними продуктами FEM: Dlubal RFEM/RSTAB, SAP 2000, STAAD.Pro, Robot, ETABS, SCIA Engineer, Tekla Structural Designer, MIDAS Civil, MIDAS Gen, Advance Design, AxisVM, Consteel, Modest, SCADA Pro. Перевірка вузла здійснюється шляхом запуску аналізу в програмному пакеті аналізу конструкцій.
Передбачено інтерфейси з такими продуктами програмного забезпечення CAD: Tekla Structures, Advance Steel і Revit.
ДЛЯ СТУДЕНТІВ
IDEA StatiCa Steel: ДЛЯ СТУДЕНТІВ
Ліцензія Idea StatiCa для навчальних закладів замовляється за допомогою електронної пошти УНІВЕРСИТЕТУ, або спеціалізованих навчальних закладів, (листи з особистих скриньок електронної пошти не розглядаються). Посилання на форму замовлення тут