Програмне забезпечення IDEA STATICA CONRETE


Програмне забезпечення IDEA StatiCa Concrete використовується при проектуванні як звичайних, так і попередньо напружених елементів у залізобетонних конструкціях будівель та мостів.
Програма Presstressing має широкий спектр використання, i може застосовуватися на різних стадіях напруження.
DETAIL
Модуль Detail програмного забезпечення IDEA StatiCa – це новий підхід до проектування вузлів та зон концентрації напружень в залізобетонних конструкціях. Цей модуль розширює можливості конструкторських пакетів для стандартних залізобетонних конструкцій, та дозволяє не тільки швидко проектувати, але й раціонально вибирати переріз та армування майбутньої конструкції.
Він вирішує завдання плоского напруженого стану, тому можна легко здійснити навіть аналіз елементів складних форм. При розрахунках використовуються моделі матеріалів, описані в проектних нормах на проектування.
Модуль Detail програмного забезпечення IDEA StatiCa легко справляється із завданнями стосовно залізобетонних стін, ослаблених ділянок елементів, вузлів, кронштейнів, діафрагм. Детальний аналіз напружень та деформацій у бетоні та арматурі, що надається у звіті, дозволяє точно оцінити поведінку спроектованої конструкції.
RCS
Модуль RCS програмного забезпечення IDEA StatiCa здійснює аналіз перерізу залізобетонних конструктивних елементів (Reinforced Concrete Section). За допомогою модуля RCS можна проектувати монолітні, збірні, звичайні та і попередньо напружені залізобетонні елементи.
Цей модуль здійснює структурний аналіз для граничних станів ULS та SLS відповідно до вимог ЄС, оцінюючи довгострокові ефекти. Велика бібліотека стандартних перерізів, можливість створення передбачених користувачем довільних перерізів. Модуль також здійснює аналіз композитних перерізів бетон-бетон.
BEAM
IDEA StatiCa Concrete: Модуль BEAM
Модуль BEAM програмного забезпечення IDEA Statica Concrete здійснює аналіз залізобетонних згинальних елементів. За допомогою модуля BEAM можна проектувати монолітні, збірні, звичайні та і попередньо напружені залізобетонні елементи. Цей модуль здійснює аналіз конструкцій для граничних станів ULS та SLS згідно з EC, оцінюючи довгострокові ефекти та стадії монтажу конструкцій.
Модуль BEAM тісно інтегрується з модулем RCS, що дозволяє проводити ретельний аналіз будь-якого перерізу спроектованого елемента. Детальний аналіз напружень та деформацій у перерізах елементів, наданий у звіті, дозволяє точно оцінити поведінку спроектованої конструкції.
CONCRETE MEMBER
Модуль «Бетонний елемент» дозволяє проектувати та аналізувати залізобетонні конструкції з урахуванням жорсткості конструкцій які з’єднуються, що дозволяє більш точно дослідити перерозподіл напружень. Цей модуль об’єднує основні можливості IDEA StatiСa «Бетон» в потужний інструмент, який використовується для розрахунку несучої здатності поперечного перерізу елемента в разі складного напруженого стану, для оцінки ефекту другого порядку та перевірки на вогнестійкість.
BIM
IDEA StatiCa Concrete: Модуль BIM
Модуль BIM програмного забезпечення IDEA StatiCa Concrete для експортування та синхронізації вузлів з програмами FEA та CAD. У програмному забезпеченні IDEA StatiCa передбачено інтерфейси з такими програмними продуктами FEM: Dlubal RFEM/RSTAB, SAP 2000, STAAD.Pro, Robot, ETABS, SCIA Engineer, Tekla Structural Designer, MIDAS Civil, MIDAS Gen, Advance Design, AxisVM, Consteel, Modest, SCADA Pro. Перевірка вузла здійснюється шляхом запуску аналізу в програмному пакеті аналізу конструкцій.
Передбачено інтерфейси з такими продуктами програмного забезпечення CAD: Tekla Structures, Advance Steel і Revit.