SMART SOLUTIONSIdea StatiCa Concrete

CALCULATE YESTERDAY’S ESTIMATES

Безпечно армуйте та перевіряйте всі типи бетонних деталей та поперечних перерізів

Пакет включає модулі:
– Detail
– RST
– Beam
– Member
– Checkbot

IDEA StatiCa Concrete — це програмне рішення для проектування всіх типів залізобетонних поперечних перерізів, балок, стін, діафрагм, з’єднань рамних вузлів, мостових конструкцій і консолей. З його допомогою ви зможете зробити перевірку попередньо напружених залізобетонних конструкцій.
– Проектування та перевірка залізобетонних стін та деталей
– Проектування та перевірка поперечного перерізу залізобетонних конструкцій
– Проектування та перевірка залізобетонних елементів
IDEA StatiCa спрощує процес розрахунку залізобетонних конструкцій. Проектуйте та розраховуйте свої конструкції незалежно від складності їх армування та навантаження. Створюйте докладний звіт за результатами. Працюєте з попередньо-напруженими конструкціями? Тепер це стало набагато простіше.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Idea StatiCa
можливості

IDEA StatiCa Concrete
– Монолітні залізобетонні конструкції
– Збірні залізобетонні конструкції
– Проектування мостів

IDEA StatiCa допоможе вам з перевірками будь-яких залізобетонних виробів та перерізів за лічені хвилини:
– Перерізи залізобетонних балок, плит, стін та колон
– Перерізи довільної геометрії та 40 готових шаблонів
– Усі перевірки по І та ІІ граничним станам (ULS/SLS). Вогнестійкість
– Стадійність у композитних перерізах типу бетон-бетон
– Балки будь-якої топології. Нелінійні прогини
– Зручне армування та перевірки для стін та балок
– Аналіз розкриття тріщин та переміщень
– Аналіз зміцнення при стисканні та розміцнення при розтягуванні
– Автоматичне визначення оптимального розташування арматури

Оптимізація арматури
Потужний алгоритм, закладений в основу IDEA StatiCa Concrete, враховує всі зони розриву суцільності. IDEA StatiCa дозволить вам виконати розрахунок будь-якої залізобетонної конструкції та визначити кількість необхідної арматури та оптимальні місця її розташування.
Робота зі звітами займає багато часу. IDEA StatiCa Concrete генерує та компілює усі необхідні перевірки (включаючи взаємодію та вогнестійкість) у повністю масштабовані та настроюванні звіти.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

IDEA StatiCa Concrete:
Модуль RCS

Модуль RCS програмного забезпечення IDEA StatiCa здійснює аналіз перерізу залізобетонних конструктивних елементів (Reinforced Concrete Section). За допомогою модуля RCS можна проектувати монолітні, збірні, звичайні та і попередньо напружені залізобетонні елементи.
Цей модуль здійснює структурний аналіз для граничних станів ULS та SLS відповідно до вимог ЄС, оцінюючи довгострокові ефекти. Велика бібліотека стандартних перерізів, можливість створення користувачем довільних перерізів. Модуль також здійснює аналіз композитних перерізів бетон-бетон.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Idea StatiCa Concrete:
Модуль BEAM

Модуль BEAM програмного забезпечення IDEA Statica Concrete здійснює аналіз залізобетонних елементів, що працюють на згин. За допомогою модуля BEAM можна проектувати монолітні, збірні, звичайні та і попередньо напружені залізобетонні елементи. Цей модуль здійснює аналіз конструкцій для граничних станів ULS та SLS згідно з EC, оцінюючи довгострокові ефекти та стадії монтажу конструкцій.
Модуль BEAM тісно інтегрується з модулем RCS, що дозволяє проводити ретельний аналіз будь-якого перерізу спроектованого елемента. Детальний аналіз напружень та деформацій у перерізах елементів, наданий у звіті, дозволяє точно оцінити поведінку спроектованої конструкції.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Idea StatiCa Concrete:
Модуль Member

Модуль «Бетонний елемент» дозволяє проектувати та аналізувати залізобетонні конструкції з урахуванням жорсткості конструкцій які з’єднуються, що дозволяє більш точно дослідити перерозподіл напружень. Цей модуль об’єднує основні можливості IDEA StatiСa «Бетон» в потужний інструмент, який використовується для розрахунку несучої здатності поперечного перерізу елемента в разі складного напруженого стану, для оцінки ефекту другого порядку та перевірки на вогнестійкість.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Idea StatiCa
Checkbot

Нова програма для керування робочими процесами BIM (імпорт та синхронізація з’єднань і учасників). Checkbot гарантує, що ви можете працювати з усіма своїми з’єднаннями чи елементами, сталевими чи бетонними імпортованими із ваших програм CAD/FEA.
IDEA StatiCa Checkbot забезпечує:
– Повний контроль над усіма вашими імпортованими з’єднаннями та елементами
– Аналіз усіх імпортованих елементів, включаючи статус перевірено/неперевірено
– 3D візуалізація імпортованих елементів і навантажень
– Налаштовування таблиці конвертації матеріалів та перерізів
– Управління комбінаціями навантажень
Метою Checkbot є надання єдиного рішення для всіх BIM-посилань. Це нове покоління керування BIM, і воно замінить відомий плагін Code-check manager, який ви вже знаєте. Це також забезпечить відкрите рішення для всіх, хто хоче зв’язати свою програму з IDEA StatiCa (через IOM – IDEA Open Model).
Checkbot може бути запущений прямо з сторонніх CAD / FEA програм (як це було раніше) або як окрема програма, без прив’язки до BIM інтерфейсу. У цьому режимі можна імпортувати файли IOM або SAF.
Checkbot дозволить вам зв’язати ваші моделі програм Nemetschek (та інші підтримувані) через новий формат SAF (доступний у SCIA Engineer 21.1).

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
НАШІ МІСЦЯДе нас знайти?
https://www.bimsolutions.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУСоціальні мережі
AVANTAGEHeadquarters
Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via empowerment.
НАШІ МІСЦЯДе нас знайти?
https://www.bimsolutions.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУСоціальні посилання