SMART SOLUTIONSCadmatic Electrical

Empowering engineers to build a brighter future and a better world

CADMATIC Electrical – це професійна система проектування електрообладнання та автоматизації створена, щоб задовольнити всі ваші потреби в проектуванні та документації для електротехніки та автоматизації.
Воно дозволить вам організувати свою роботу більш ефективно, і досягти якісніших результатів.
Централізоване управління всіма проектними даними з різних галузей електротехнічного проектування радикально підвищить продуктивність праці, та дозволить адаптуватися до різноманітних завдань та ситуацій.

«CADMATIC Electrical» підходить для широкого спектру завдань у сфері проектування промислової автоматики, електропостачання та вимірювань, а також автоматизації обладнання та розробки алгоритмів логіки: 2D та 3D/BIM, прокладка кабельних трас, промислове електропостачання та автоматизація, планування розподільних щитів та проектування розподільних мереж.
САПР на основі баз даних CADMATIC Electrical дає змогу оптимізувати та максимізувати результат проектування, заощаджуючи час і забезпечуючи найкращу можливу якість проекту. Інтегровані функції високого рівня покривають усі ваші потреби в проектуванні та документації для будь-якого інженерного проекту з електрики, приладів або автоматизації.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Інтелектуальне проектування з
CADMATIC Electrical

“CADMATIC Electrical” було розроблено понад 30 років тому. Завдяки зворотному зв’язку з нашими клієнтами, CADMATIC Electrical вдосконалена таким чином, щоб система проектування працювала ефективно і дозволяла інженерам вирішувати будь-які завдання, а також швидко реагувати на зміни в проекті.
Користувачі «CADMATIC Electrical» отримують технологічну перевагу, яка підвищує їхню конкурентоспроможність

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Оптимізуйте використання матеріальних
ресурсів при прокладанні кабельних трас

Використовуючи прокладання кабельних трас у 3D-моделі та попередньо визначені налаштування, автоматичний кабельний маршрутизатор досліджує можливі маршрути та вибирає оптимальний. Він враховує класи перешкод прокладання кабелю та вимоги до лінійних розмірів, розраховує довжину відрізків кабелю та перевіряє рівень заповнення кабельних лотків і проходок.

Користувач може налаштувати параметри конкретного проекту, щоб налаштувати роботу автоматичного маршрутизації та змінити отримані маршрути вручну, якщо потрібно. Після прокладання кабелів у 3D користувач може перевірити результат, відстежити зміни та створити необхідні списки та креслення для монтажу.

Прокладка кабелю
Кабельний маршрутизатор підтримує як автоматичну, так і ручну прокладку кабелю. При використанні автоматичної маршрутизації інструмент аналізує мережу кабельних вузлів, щоб знайти найбільш оптимальний маршрут для кабелів, враховуючи правила поділу та налаштування швидкості заповнення.

Кабельні вузли
Інструмент управління кабелем автоматично генерує вузли для кабельних трас і кабельних проходок у 3D-моделі. Інструмент додає кабельний вузол до кожної кінцевої точки кабельного лотка, кривої та перетину та, можливо, кілька проміжних вузлів для довгих прямих кабельних лотків.

Документація

Користувач може створити креслення та списки для визначених кабелів. Їх можна використовувати як покрокову довідку на етапах будівництва та встановлення. Згенерований список кабелів містить всю необхідну інформацію про кожен кабель.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Cadmatic
BIM Electrical

CADMATIC Electrical-це потужне рішення проектування та складання документації для:
✔️електрифікації будівель
✔️промислової електротехніки та автоматизації
✔️проектування розподільних щитів та мереж
✔️телекомунікаційних систем і систем даних
З CADMATIC Electrical ви можете вивести свій проект на абсолютно новий рівень. Скористайтеся перевагами централізованого керування проектними даними з різних галузей і можливістю масштабувати програмне забезпечення відповідно до ваших потреб.

ЕФЕКТИВНА СИСТЕМА БАЗ ДАНИХ
Централізоване керування даними означає, що ви можете редагувати дані будь-де. Вам не потрібно повторно вносити дані проекту, відредагуйте їх в одному місці, і система оновить усі входження даних.
✔️Electrical зчитує та створює файли DRW, DWG, DXF і PDF, а також моделі #IFC.
✔️Включає функції імпорту/експорту для моделей IFC
✔️Підключення інших інформаційних систем-наприклад система управління виробництвом
✔️DIALux link з’єднує розрахунки освітлення та Electrical
✔️Спеціальні креслення та списки проектів кількома мовами
✔️Універсальні функції звітності та розрахунків
Використання IFC інших учасників. Виявлення колізій у реальному часі. Необмежена додаткова інформація, яку ви можете передати іншим через моделі даних.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

CADMATIC є одним із піонерів
BIM у міжнародному масштабі

З допомогою CADMATIC Electrical ви можете ефективно створити сертифіковану електричну модель IFC. Експортні функції CADMATIC Electrical мають міжнародний сертифікат IFC.

Завдяки функціям двосторонньої передачі даних IFC ви можете імпортувати моделі даних з різних областей (архітектура, конструктив, HVAC, електрика) і використовувати їх для створення комбінованих моделей.

Виявлення колізій у режимі реального часу при протягуванні кабельних каналів. Імпорт/експорт BCF – інструмент зв’язку та звітування про помилки. Використовуйте дані в інших програмах (наприклад, Solibri, Navisworks, DIALux…)

Керуйте обладнанням та його 3D моделями, за допомогою технології динамічної моделі продукту.

Бібліотеки готових моделей і бази даних роблять ваш проект більш ефективним. Використовуйте 3D-моделі з бібліотек продуктів CADMATIC Electrical або завантажуйте 3D-моделі DWG/DXF/IFC з Інтернету. Ви також можете імпортувати технічну інформацію за допомогою файлів Excel та програми розрахунку освітлення DIALux.

Ми беремо участь у діяльності buildingSMART. Ми просуваємо справу бібліотек 3D-продуктів у секторі організації електротехніки та постачальників пристроїв, а також співпрацюємо з іншими компаніями програмного забезпечення. Одним із прикладів є програмне забезпечення для проектування конструкцій TeklaStructures, де резервування отворів, створене за допомогою CADMATIC Electrical, можна імпортувати у формат IFC обміну з проектувальником конструкцій. CADMATIC є частиною міжнародної групи OpenBIM, що займається розробкою BIM на основі принципу відкритості.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
НАШІ МІСЦЯДе нас знайти?
https://www.bimsolutions.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУСоціальні мережі
AVANTAGEHeadquarters
Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via empowerment.
НАШІ МІСЦЯДе нас знайти?
https://www.bimsolutions.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУСоціальні посилання