CADMATIC

[su_spacer]
[su_row][su_column size=”1/2″ center=”no” class=””][/su_column]
[su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]

Проектне рішення CADMATIC для заводів

«CADMATIC» – це ефективний та зручний інструмент для тривимірного проектування заводів, який дозволяє створювати детальні BIM моделі заводів та передавати точну інформацію, необхідну для будівництва.
Рішення «CADMATIC 3D» для проектування заводів призначене для моделювання 3D-проектів виробництва, розробки P&ID (схем трубопроводів та пристроїв), створення ізометричних креслень, а також перегляду проектів та обміну даними у різних форматах.
«CADMATIC Plant Design» включає тривимірне проектування, проектування трубопроводів, розрахунок конструкцій, проектування систем опалення та вентиляції, проектування електричних систем, а також можливість використовувати дані прямого лазерного сканування разом з автоматизованими кресленнями та даними будівництва.
Інтелектуальна інтеграція P&ID (схеми трубопроводів та пристроїв) та 3D-моделі заводу дозволяє створити ефективний проект та уникнути помилок.
[/su_column][/su_row]
[su_spoiler title=”Заводські схеми та P&ID” open=”yes” style=”fancy”][su_row][su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]Модуль схем «CADMATIC» для схем потоків, P&ID (схеми трубопроводів та пристроїв) та кабельних схем повністю інтегрований з 3D-моделлю. Користувач отримує прості та потужні інструменти для створення, зміни та управління всіма типами діаграм та схем.

Основні можливості:
• Діаграми потоків, P&ID, кабельні схеми;
• Потужні інструменти, якими легко створювати та редагувати;
• Мультисередовище, призначене для одночасного використання багатьма користувачами;
• Повна інтеграція із 3D-моделлю;
• Чудова інтеграція з AutoCAD.

Інтелектуальні символи, необмежена кількість процесів, керування виправленнями та розширене керування базою даних (налаштовуваний генератор звітів) — це лише деякі з функцій модуля діаграми. Схеми та списки обладнання різних трубопроводів та пристроїв можуть створюватися автоматично. Діаграму можна використовувати окремо або в 3D-дизайні, а також пов’язати з програмним забезпеченням для виконання розрахунків.
[/su_column]
[su_column size=”1/2″ center=”no” class=””][su_youtube url=”https://youtu.be/dW9uOzQ3u98″]
[/su_column][/su_row][/su_spoiler]
[su_spoiler title=”3D моделювання” style=”fancy”][su_row][su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]CADMATIC Plant Design – інструмент для створення інформаційної моделі (BIM) та випуску проектної та робочої документації промислового підприємства будь-якої складності та масштабу. Модуль включає інструменти для проектування та компонування обладнання, трасування трубопроводів, повітроводів і кабельних мереж, резервування зон обслуговування, розміщення опор, підвісів та інших кріпильних елементів, моделювання несучих конструкцій та допоміжних елементів.

Крім того, система містить ряд інструментів для полегшення та підвищення якості проектування: перевірка на колізії в реальному часі або на запит користувача, автоматичне трасування на основі даних з технологічної схеми, створення та зберігання типових моделей для повторного використання, перевірка сумісності компонентів тощо . На основі BIM моделі в автоматизованому режимі формується проектна та робоча документації: загальні види, креслення розташування, ізометричні креслення, а також необхідні відомості та специфікації за ГОСТ та іншими міжнародними стандартами. BIM модель, створена в CADMATIC Plant Design, є джерелом даних для веб-порталу eShare, мобільного додатка FollowApp та офлайн переглядача eBrowser..
Основні можливості:
• Комплексне BIM проектування: архітектурно-будівельні, технологічні, інженерні, електричні розділи
• Високий рівень параметризації – легке редагування BIM моделі
• Створення та редагування параметричних моделей обладнання із резервуванням зон обслуговування
• Перевірка на колізії в реальному часі та за запитом
• Вбудована бібліотека типового обладнання, виробів та матеріалів
• Можливість одночасної паралельної роботи над проектом необмеженої кількості користувачів
• Реплікація моделей для ефективного територіально розподіленого проектування.
«CADMATIC Plant Design» дозволяє користувачам зосередитись на важливих завданнях: проектуванні компонування обладнання, труб та повітроводів, розміщенні офісних приміщень та прокладанні електричних кабелів.
При цьому програма бере на себе решту роботи: контролює перетини та з’єднання за схемами, перевіряє сумісність компонентів. На будь-якому етапі проектування можна експортувати необхідні документи, різні креслення та діаграми, списки матеріалів, дані про перебіг проекту та моделі «eBrowser» для перегляду проекту.
[/su_column]
[su_column size=”1/2″ center=”no” class=””][su_youtube url=”https://youtu.be/RbDC78GhXJA”]
[/su_column][/su_row][/su_spoiler]
[su_spoiler title=”Моделювання конструкцій” style=”fancy”][su_row][su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]«CADMATIC» містить спеціалізовані інструменти для конструювання каркасу і фундаменту споруди, а також бібліотеку типових елементів будівельних конструкцій, що налаштовуються, таких як сходи різних типів, майданчики обслуговування, проходи, огорожі і т. ін.
На основі BIM моделі в автоматичному режимі формуються необхідні креслення, відомості та специфікації.
Централізований веб-портал CADMATIC eShare є додатковим інструментом для підвищення ефективності комунікацій між учасниками проекту та управління інженерними даними протягом усього його життєвого циклу.

Основні можливості:
• Легке створення та редагування будівельних конструкцій у BIM моделі
• Повна інтеграція з технологічними, інженерними та іншими розділами
• Побудова моделі на основі міні каталогів
• Макроси для типових елементів будівельних конструкцій
• Настроюванні фундаменти
• Необхідні дані для будівельно-монтажних робіт.
Використання шаблонів спрощує створення повторюваних конструкцій. Всі необхідні будівельні дані можуть бути надані автоматично, включаючи списки матеріалів, креслення та багато іншого.
[/su_column]
[su_column size=”1/2″ center=”no” class=””][su_youtube url=”https://youtu.be/mWXLMi9Z3cI”]
[/su_column][/su_row][/su_spoiler]
[su_spoiler title=”Проектування трубопроводів” style=”fancy”][su_row][su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]При проектуванні трубопроводів у CADMATIC проектувальник може бути впевненим, що у процесі використовуються правильні компоненти бібліотеки стандартів. Використовуючи пропоновані точки з’єднання відповідно до схеми, порядок розташування елементів трубопроводу та онлайн-колізії, можна досягти безпомилкового проектування трубопроводів.

Основні переваги:
• В основі лежать специфікації;
• Інтеграція з P&ID (схеми трубопроводів та пристроїв);
• Легко створювати та змінювати;
• Безпосередній огляд перетинів під час проектування;
• Просте управління проектами у 3D-просторі;
• Велика бібліотека стандартних елементів.
Велика бібліотека стандартних компонентів трубопроводів (DIN, ANSI, ASME, EN та інші) розширюється з кожним оновленням програмного забезпечення. Інструменти модифікації проекту трубопроводу дозволяють змінювати геометрію прокладання труб, номінальні розміри труб та окремих компонентів чи атрибутів “на льоту”. Перевірка сумісності трубних з’єднань виконується автоматично для запобігання помилкам під час будівництва.
[/su_column]
[su_column size=”1/2″ center=”no” class=””][su_youtube url=”https://youtu.be/2lLXWm4tPGo”]
[/su_column][/su_row][/su_spoiler]
[su_spoiler title=”Проектування систем опалення, вентиляції та кондиціювання повітря” style=”fancy”][su_row][su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]CADMATIC пропонує модуль, що дозволяє ефективно моделювати в 3D системи ОВКП та трубопроводів, а також вивантажувати креслення та специфікації на основі моделі. Розробник може зосередитися на виборі маршруту прокладання трубопроводів, а система подбає про те, щоб у кожному випадку використовувалися потрібні компоненти. Це стало можливим завдяки прокладці маршруту на підставі специфікації, а також вузлам ОВКП, що автоматично генеруються, і відомостям матеріалів.

Основні переваги:
• Прокладання ОВКП та трубопроводів будь-якої форми, просте внесення змін до проектів
• Використання матеріалів та компонентів з опорою на специфікації
• Інтерактивне та ситуативне управління перетинами з будь-якими іншими об’єктами проекту
• Автоматичне створення спулів, ізометричних креслень та відомостей матеріалів.
Конструкція повітроводів полягає в специфікаціях, у яких вказуються норми проектування. Це забезпечує правильний вибір матеріалів, відповідно до норм проектування елементів трубопроводу та прив’язки до розмірів, у тому числі деталей трубопроводу та радіусів кривизни, ізоляційних матеріалів та додаткових деталей, таких як фіксатори. Під час прокладання трубопроводу в 3D-моделі можна змінити специфікацію, відтворити деталі відповідно до специфікації трубопроводу та переглянути ізоляцію, щоб скористатися функціями резервування місця та виявлення перетинів.
Модуль Ducting Spool автоматично створює документи для заводського виготовлення (з необхідними розмірами), які можуть бути згруповані згідно з структурою логістики, що відповідає системі управління локалізацією CADMATIC.
[/su_column]
[su_column size=”1/2″ center=”no” class=””][su_youtube url=”https://youtu.be/2lLXWm4tPGo”]
[/su_column][/su_row][/su_spoiler]
[su_spoiler title=”Проектування електросистем” style=”fancy”][su_row][su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]«CADMATIC» скоротить кількість робочих годин при плануванні електросистем, а також скоротить час, який витрачається на їх монтаж на будівельному майданчику. Планування проводки – це автоматизована функція, що дозволяє знаходити найоптимальніший шлях силового кабелю, обчислювати довжину кабелю та перевіряти наявність перетинів з іншими шляхами проводки.

Основні можливості:
• Автоматичне кабельне з’єднання між електричними стояками;
• Для поділу та визначення класів перешкод використовуються різні правила;
• Розрізи, що дають змогу побачити вертикальне планування;
• Надання точної інформації про матеріали, які будуть використані виконанні робіт.
Укладання кабелів можна моделювати за допомогою сходів, жолобів та інших інструментів.
Система знаходить найоптимальніші маршрути електропроводки між пристроями та іншими об’єктами. Проектувальник може легко керувати та визначати підключені до мережі кабелі, змінювати маршрут кабелю. Описи кабелів можна легко імпортувати з EXCEL за допомогою XML-посилання, за допомогою якої система автоматично створює кабелі.
[/su_column]
[su_column size=”1/2″ center=”no” class=””][su_youtube url=”https://youtu.be/2lLXWm4tPGo”]
[/su_column][/su_row][/su_spoiler]
[su_spoiler title=”Лазерне сканування” style=”fancy”][su_row][su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]Генератор моделей за результатами лазерного сканування CADMATIC Laser Scan Modeller є комплексним рішенням для ефективного і зручного використання даних, отриманих лазерними сканерами, в 3D-моделях і при будівництві. Це сприяє більш широкому використанню технологій лазерного сканування у створенні проектів. Хмару точок можна використовувати безпосередньо в інструменті для 3D проектування, застосовуючи знайомі засоби проектування.
Використовуйте переваги перегляду та вивчення існуючого проекту підприємства при створенні нового ескізу, користуйтеся хмарами точок як опорними координатами для вимірювання та коригування, створюючи докладні проекти нових елементів або змінюючи вже існуючі. При внесенні необхідних змін Ви можете користуватися налаштуваннями, бібліотекою та компонентами інших модулів CADMATIC, щоб підібрати відповідні властивості та матеріали.

Основні можливості:
• Немає обмежень щодо лазерного скануючого обладнання та форматів хмари точок.;
• «Розумна» карта сканерів із примітками;
• Створення 3D-компонентів із використанням специфікацій та бібліотек;
• Модель, що створюється, повністю інтегрована з іншими модулями CADMATIC 3D Plant Design, включаючи автоматичне створення ISO та відомостей матеріалів (Bill of Materials (BOM)), перегляд проекту в браузері eBrowser та інтеграцію в ПЗ для керування інформацією eShare.
[/su_column]
[su_column size=”1/2″ center=”no” class=””][su_youtube url=”https://youtu.be/ZgCDTXoD4G4″]
[/su_column][/su_row][/su_spoiler]
[su_spoiler title=”Інформація для будівництва” style=”fancy”][su_row][su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]На будь-якому етапі 3D-моделювання користувач може створювати різні документи: креслення, схеми, схеми трубопроводів, ізометричні креслення труб, вузлів повітроводів, креслення конструктивних деталей, отримувати специфікації та визначати потребу в ресурсах.
Інтегровані інструменти дозволяють швидко та якісно створювати креслення, експортувати їх у формати DWG, PDF, друкувати. Можна легко отримати необхідні дані по проекту, накладні на матеріали, попередній список матеріалів, відомість матеріалів для окремих зон, будівель або територій.

Основні факти:
• Жодних обмежень за видами та розмірами малюнків;
• Прості у використанні шаблони;
• Декілька користувачів можуть працювати одночасно;
• Інтелектуальний експорт до AutoCAD або PDF;
• Прямий експорт до «eShare».
[/su_column]
[su_column size=”1/2″ center=”no” class=””][su_youtube url=”https://youtu.be/rBF3SRfgyiA”]
[/su_column][/su_row][/su_spoiler]
[su_spoiler title=”Сумісність” style=”fancy”][su_row][su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]Завдяки CADMATIC eXchanger можна використовувати переваги передового програмного забезпечення, представленого на ринку. eXchanger гарантує просту взаємодію, інтеграцію та сумісність з технологічними рішеннями інших постачальників та програмними системами. Відкрита база даних CADMATIC та численні функції взаємодії забезпечують легку передачу даних із однієї системи до іншої.
Оперативна сумісність полегшує та прискорює роботу фахівців, суттєво знижуючи потребу в ручному введенні даних із сторонніх систем. Необхідні дані автоматично додаються до результатів проектування, наприклад, до 3D-моделей та проектної документації. Це також гарантує, що сторонні дані у проектних продуктах та результатах проектування CADMATIC є вірними та актуальними. Це дозволяє спростити управління змінами та точніше оцінити супутні витрати.
[/su_column]
[su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]
[/su_column][/su_row][/su_spoiler]
[su_spoiler title=”Розбивка робіт” style=”fancy”][su_row][su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]«CADMATIC» – це високоефективна система розбивки проектних робіт, яка дозволяє кільком користувачам одночасно працювати над одним і тим самим проектом. Ця система розподілу підходить як для великих міжнародних проектів, так і для невеликих компаній і називається “CADMATIC Co-Designer”.
В основі рішення «CADMATIC Co-Designer» для розподіленого проектування лежить інтелектуальна клієнт-серверна система, орієнтована на базу даних, яка ефективно зберігає 3D-моделі, документи та бібліотеки компонентів в основній та дублюючій базах даних, розміщених на сервері баз даних. З легкістю виконуйте розподіл робіт із проектування заводу по всьому світу або додавання нових проектних груп до проекту.
Цілісність та безпека даних проекту є головним пріоритетом для «CADMATIC Co-Designer». У глобально розподілених проектах дані оновлюються через задані інтервали часу між віддаленими проектними майданчиками через мережу Інтернет, або шляхом простого обміну файлами у вкладенні електронної пошти. Проектувальники можуть бути впевнені, що система автоматичної реплікації подбає про синхронізацію даних, тим самим гарантуючи, що час проектування не буде витрачений через неправильну інформацію.
[/su_column]
[su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]
[/su_column][/su_row][/su_spoiler]
[su_spoiler title=”Для власників” style=”fancy”][su_row][su_column size=”1/2″ center=”no” class=””]Програмні рішення «CADMATIC Plant» можна використовувати на всіх етапах життєвого циклу майна: концептуальне проектування, попередній проект, робочий проект, покупка, будівництво та введення в експлуатацію, експлуатація та технічне обслуговування, виведення з експлуатації та перетворення.
Наше передове рішення для управління інформацією є цифровою платформою для промислових пристроїв, що оптимізує управління активами протягом усього життєвого циклу промислових підприємств.

Інжиніринг, керований даними, та управління активами
Проектування на основі даних та управління активами – це основні цінності, інтегровані у всі продукти «CADMATIC». Наші продукти забезпечують оптимальне використання всіх цифрових даних протягом усього життєвого циклу активу: від вихідних 3D-моделей та старих даних, перетворених з інших форматів або зафіксованих за допомогою лазерного 3D-сканування, до платформи, що підтримує концепцію цифрових двійників – віртуальної цифрової копії, що поєднує в собі інформаційну модель об’єкта (BIM) із зовнішньою інформацією (проектною, фінансовою, технічною, будівельною, експлуатаційною, сервісною тощо) з метою прогнозування, розрахунку та оптимізації інвестицій та скорочення витрат на основних етапах життєвого циклу об’єкта.

Скористайтеся перевагою цифрових двійників
3D-модель – ключовий елемент вашого заводського двійника. Інформація, необхідна для управління життєвим циклом активів: проектні дані, виконавчі дані, дані 3D-сканування та анотації до фотографій, а також дані управління – інтегровані в єдине цифрове середовище. Обробка даних мінімальна, а актуальна інформація представлена у цифровому вигляді з наданням повного доступу для проектувальників, будівельників, експлуатаційних організацій та обслуговуючого персоналу.
Рішення CADMATIC eShare діє як платформа, що підтримує концепцію цифрових двійників. Його можна інтегрувати, наприклад, із програмним забезпеченням для управління профілактичним обслуговуванням, аналізом ризиків та керування процесів.
“EShare” повністю сумісний з Intergraph, AVEVA, Plant3D, IFC, DWG, DGN та іншими форматами 3D та 2D, що дозволяє об’єднувати застарілі дані та всі дані проекту в єдиній точці доступу.

[/su_column]
[su_column size=”1/2″ center=”no” class=””][su_youtube url=”https://youtu.be/zLAa6C74Kwc”]
[/su_column][/su_row][/su_spoiler]

НАШІ МІСЦЯДе нас знайти?
https://www.bimsolutions.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУСоціальні мережі
AVANTAGEHeadquarters
Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via empowerment.
НАШІ МІСЦЯДе нас знайти?
https://www.bimsolutions.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУСоціальні посилання