SMART SOLUTIONSSolibri Software

We lead the construction industry in quality control

Ми лідируємо в будівельній галузі з контролю якості

Більше ніяких каменів спотикання. Будувати бездоганні будівлі тепер легше, ніж будь-коли.

Координація BIM – гарантія якості ваших BIM проектів

Знайдіть проблеми на ранній стадії

Поєднуйте моделі з різних дисциплін і виконуйте розширені перевірки об’єднаної моделі на відповідність вимогам і нормам BIM, створюйте свої правила иходячи далеко за рамки простого виявлення конфліктів.

Координуйте та спілкуйтеся
Надайте всім залученим сторонам як в офісі, так і на місці послідовні та підтверджені дані протягом усього проекту. Фіксуйте, візуалізуйте та звітуйте про дані та легко призначайте завдання.

Спрощуйте і автоматизуйте процеси
Забезпечте найсучасніший контроль якості у своїх процесах BIM за допомогою гнучкої перевірки моделі на основі правил, щоб відповідати найскладнішим вимогам із забезпечення якості та контролю якості та підтримувати весь наскрізний робочий процес.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Solibri
OFFICE

Ключові переваги

Економія коштів

Впевненість у розрахунку матеріалів і ресурсів на основі правильних даних моделі перед побудовою. Без сюрпризів на місці, без додаткових витрат.

Економія часу

Менше часу витрачається на перевірку проблем, які були виявлені на ранній стадії. Впевненість у надійній моделі для підтримки будівництва.

Екологічні переваги

Менше перевитрат завдяки можливості заощаджувати матеріальні ресурси та кошти. В результаті менше відходів від замовлення непотрібних матеріалів.

Мінімізація контрольних ризиків

Зробіть якість де-факто стандартом у своєму робочому процесі. Solibri є лідером галузі та першим, хто запропонував комплексний QA/QC для галузі AECO.

Сумісність

Переконайтеся, що ваші проекти завжди придатні для використання. Створюйте свої проекти на основі стандартів OpenBIM і IFC.

Розширення співпраці

Поєднуйте різні дисципліни. Розширення комунікації між зацікавленими сторонами. Приєднуйтеся до нашої глобальної спільноти, щоб навчатися в інших користувачів

Основні особливості

Перевірка моделі – не тільки виявлення зіткнень
Вийдіть за межі виявлення зіткнень і виведіть якість BIM на новий рівень. Solibri пропонує ширший діапазон правил і наборів правил, ніж будь-який інший інструмент на ринку: існують різні правила щодо доступності та дозволу, перегляду та перевірки інформації між пов’язаними компонентами.

Налаштування відповідно до вашої ролі
Solibri розуміє вашу роль і пропонує вам набір індивідуальних правил і класифікацій відповідно до ваших потреб. Крім того, ви можете використовувати Solibri API для розробки правил, які відповідають потребам вашої компанії, проекту, місцевим або національним потребам.

Примножте цінність даних за допомогою класифікації
Використовуйте групування, тобто класифікацію, щоб виконувати певні перевірки або більш ефективно експортувати дані.

Отримайте точну інформацію для аналізу даних
Збір інформації дозволяє легше витягувати кількість на основі різних критеріїв. Поділіться інформацією за допомогою власних налаштованих шаблонів Excel.

Свобода обміну
Діліться інформацією про проект і співпрацюйте без проблем та надійно за допомогою BCF Live Connector від Solibri.

Автоматизуйте процес перевірки
Автоматизуйте такі завдання, як запуск перевірок, експорт знайдених проблем у файли BCF і створення презентацій, за допомогою Solibri Autorun.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Solibri
SITE

Програмне забезпечення  Solibri Site призначене для осіб, відповідальних за виконання робіт на будівельному майданчику. Solibri Site полегшує співпрацю між керівниками будівництва, керівниками проектів, дизайнерами, прискорює та спрощує передачу інформації між будівельним майданчиком та офісом.

Рекомендовано для користувачів Solibri Office.

Solibri Site функції

– Переглядайте та коментуйте моделі будівлі прямо на будівельному майданчику!

– Отримати точні кількості матеріалів та інші необхідні дані про елементи;

– Створіть власну класифікацію на будівельному майданчику, при плануванні робіт або їх перевірці.

https://www.bimsolutions.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/5.jpg
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Solibri
Anywhere

Як прихильники безперебійного та відкритого потоку інформації, ми в Solibri вважаємо, що якісна інформація має бути легкодоступною для всіх, кому вона потрібна у вашому проекті. Ось чому ми пропонуємо Solibri Anywhere для всіх – безкоштовно.

Це для тих, кому потрібно побачити, що будується

У будь-якому будівельному проекті є ті, хто проектує та керує, і ті, хто фактично будує – тому релевантна інформація має ефективно знаходити шлях до тих, хто знаходиться на майданчику.

Але за межами будівельного майданчика ви обов’язково матимете зацікавлені сторони, як-от власники, яким потрібно бачити, як розвиваються моделі та проект, або після будівництва ви отримуєте набагато більше від своїх моделей, обмінюючись інформацією для управління життєвим циклом будівлі використовуючи, наприклад, колись визначені інформаційні правила та класифікації.
Завдяки Solibri Anywhere ця інформація безпосередньо з моделі гарантує, що вона завжди актуальна та доступна потрібним людям саме тоді, коли вона їм потрібна.
Повсякденна робота на будівельному майданчику часто розподіляється між різними бригадами або субпідрядниками, кожна з яких зосереджується на виконанні окремих завдань. Для цього вам потрібні легкі способи перегляду лише необхідної інформації для виконання кожного завдання без плутанини чи затримок.

https://www.bimsolutions.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/6.jpg
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
НАШІ МІСЦЯДе нас знайти?
https://www.bimsolutions.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУСоціальні мережі
AVANTAGEHeadquarters
Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via empowerment.
НАШІ МІСЦЯДе нас знайти?
https://www.bimsolutions.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУСоціальні посилання