OPEN BIM КОНЦЕПЦІЯ, Collaborative BIM Вебінар 1

14.10.2023

OPEN BIM КОНЦЕПЦІЯ, Collaborative BIM

Вступний вебінар нашого циклу. На ньому ми познайомимось з Building Information Modeling. Розкриємо суть BIM як носія інформації про повний життєвий цикл будівництва. Використання BIM процесів на етапі планування проектів, на будівництві, для виробництва конструкцій та експлуатації будівель. Оглянемо специфічне та спеціалізоване програмного забезпечення BIM. Поговоримо про стандарти відкритого обміну, Open BIM.

Організатори:

BIM Solutions Group —

BIM Solutions Group —

це група компаній, розташованих у різних країнах Європи. Ми є провідними консалтинговими компаніями BIM у країнах Балтії та співпрацюємо з проектними, генпідрядними та девелоперськими компаніями, власниками, а також з державними установами.
Baltic BIM Management

Baltic BIM Management

це професійна компанія, що надає послуги BIM консалтингу, яка використовує свої широкі галузеві знання та досвід успішних проектів, щоб допомогти отримати практичні результати BIM із реальним ефектом.

Спікери:

Ernestas Beržanskis

Ernestas Beržanskis

Компанія: BIM Solutions Group
Посада: Manager, Co-founder
Трохи про спікера:
Керівник BIM Solutions Group, співзасновник. Ернестас 25 років працює в галузі з займаючись питаннями оптимізації бізнес-процесів, 12 років у цифровому будівництві; один з ініціаторів впровадження BIM в Литві, Латвії та послідовником залучення до цих процесів і України. Консультував провідні компаній галузі щодо підвищення ефективності проектів за допомогою BIM технологій.
НАШІ МІСЦЯДе нас знайти?
https://www.bimsolutions.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУСоціальні мережі
AVANTAGEHeadquarters
Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via empowerment.
НАШІ МІСЦЯДе нас знайти?
https://www.bimsolutions.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУСоціальні посилання