Практика використання BIM в країнах Балтії. Приклади реалізованих проектів. Вебінар 2

14.10.2023

Практика використання BIM в країнах Балтії. Приклади реалізованих проектів.

На цьому вебінарі ми зробимо огляд розвитку BIM у Литві, Латвії та Естонії. Розглянемо реальні ВІМ проекти, реалізовані в країнах Балтії, і на їх прикладі дізнаємось, як досягти результатів використовуючи ВІМ. Ми також поділимось порадами щодо кращого застосування BIM у ваших проектах.

Організатори:

BIM Solutions Group —

BIM Solutions Group —

це група компаній, розташованих у різних країнах Європи. Ми є провідними консалтинговими компаніями BIM у країнах Балтії та співпрацюємо з проектними, генпідрядними та девелоперськими компаніями, власниками, а також з державними установами.
Baltic BIM Management

Baltic BIM Management

це професійна компанія, що надає послуги BIM консалтингу, яка використовує свої широкі галузеві знання та досвід успішних проектів, щоб допомогти отримати практичні результати BIM із реальним ефектом.

Спікери:

Eriks Vitols

Eriks Vitols

Компанія: JSC Baltic BIM Management
Посада: Co-founder, Latvian business branch Manager
Трохи про спікера:
Керівник філії Baltic Bim Management в Латвії. Експерт у сфері BIM, сертифікований проектний менеджер PMP з більш ніж 15 роками практичного досвіду в застосуванні BIM у проектуванні та будівництві. Має освіту і досвід в галузі будівельної інженерії та ступінь МВА в фінансах, а також 10-річний досвід роботи керівником будівельних проектів. Ерікс спеціалізується на стратегії BIM та управлінні складними міжнародними BIM проектами. На даний момент обіймає посаду BIM менеджера в одному з найбільших проектів у сфері нерухомості та інфраструктури в країнах Балтії.
НАШІ МІСЦЯДе нас знайти?
https://www.bimsolutions.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУСоціальні мережі
AVANTAGEHeadquarters
Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via empowerment.
НАШІ МІСЦЯДе нас знайти?
https://www.bimsolutions.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУСоціальні посилання