Ми нова українська компанія, яка виходить на український ринок проектування. І звісно постає питання: - Що вони можуть запропонувати? І якщо чесно - ми не просто молода українська компанія, ми українська команда відомої міжнародної компанії Intelligent BIM Solutions, яка вже понад десять років успішно допомагає своїм клієнтам впроваджувати передові BIM технології для реалізації та управління проектами.

Ми представляємо Україні передові програмні продукти:

Можливо, ці продукти більшою мірою орієнтовані на виконання проектів для замовників за межами України, але саме у відкритті України для передових міжнародних компаній та налагодженні взаємовигідних, легальних та довгострокових зв’язків між українськими інжиніринговими компаніями та міжнародними підрядниками і полягає наша мета.
Ми приділяємо увагу всім стадіям: проектуванню, конструюванню, інженерії та будівництву, що дає нам можливість зрозуміти потреби всіх учасників ринку.
Наша місія - покращити ефективність та співпрацю з усіма учасниками проекту.
Ми допомагаємо проектувальникам, підрядникам та власникам проектів більш ефективно планувати та запускати проекти, постійно покращувати якість та організацію проекту, використовуючи інноваційні технології та практики.

Ще коротенько про нас

Intelligent BIM Solutions
Досвід десяти років впровадження ВІМ технологій на європейському ринку.
Представництво в чотирьох країнах.
Понад 1000-задоволених клієнтів.

Dlubal Software

Більш ніж 30 років німецько-чеська компанія Dlubal Software займається розробкою інженерних програм для розрахунку і проектування конструкцій.
Сьогодні в своїй повсякденній роботі програми Dlubal Software використовують більше 10 000 компаній і 86 000 задоволених користувачів в 95 країнах світу.
Компанія Dlubal Software має свої філії в Німеччині, Китаї, Франції, Італії, Польщі, Чехії та США.

IDEA StatiCa

31 542
Проектів за останні 3 місяці
58 464
Завантажень на ПК за останні 12 місяців
5 129
Користувачів по усьому світу.

GEO5 Geotechnical Software

В даний час ми можемо із задоволенням відзначити, що маємо понад 6000 задоволених клієнтів в більш ніж 145 країнах світу.