SMART SOLUTIONSDlubal Software

Enjoy Structural Analysis and Design with Dlubal Software

Програмні продукти Dlubal з вражаючими можливостями для виконання структурного аналізу

RFEM6
Програмне забезпечення для розрахунку 3D МСЕ

RSTAB9
Програма аналізу та проектування структурних каркасів

RWIND
Генерація вітрових навантажень на основі CFD для будь-якого типу конструкції

GEO-ZONE TOOL
Визначення снігових, вітрових та сейсмічних навантажень для вашого проекту за допомогою Google Maps

RSECTION
Властивості перерізу та аналіз напружень в перерізі

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Галузі застосування програм родини Dlubal

– Залізобетонні конструкції
– Сталеві конструкції
– Дерев’яні конструкції
– Кам’яні конструкції
– Алюмінієві та полегшені конструкції
– Будинки
– Промислові споруди
– Трубопровідні системи
– Конструкції мостів
– Крани та підкранові шляхи
– Башти та щогли
– Скляні конструкції
– Натяжні мембранні конструкції
– Вантові та натяжні конструкції
– Ламіновані, багатошарові та CLT конструкції

Задачі
– Розрахунок конструкцій
– Розрахунки за методом кінцевих елементів
– Моделювання впливів вітру та створення вітрових навантажень
– Розрахунок напружень
– Нелінійний розрахунок
– Розрахунок на стійкість
– Нелінійний розрахунок на втрату стійкості
– Розрахунок на кручення з депланацією
– Динамічний розрахунок
– Нелінійний динамічний розрахунок
– Діаграмний метод розрахунку
– Формоутворення та розкрійні форми
– З’єднання сталевих конструкцій
– З’єднання дерев’яних конструкцій

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Dlubal
RFEM6

Неймовірна програма аналізу конструкцій Dlubal RFEM є найкращим вибором для вимогливих інженерів-будівельників. Це програмне забезпечення 3D МСЕ відповідає всім викликам сучасного цивільного будівництва. Вдосконалена технологія введення дозволяє швидко навчитися працювати з програмою та забезпечує ефективне та інтуїтивно зрозуміле моделювання простих і складних конструкцій.
Сучасна програма структурного аналізу RFEM 6 від Dlubal Software є основою сімейства модульних програм, які ви можете налаштовувати та комбінувати відповідно до ваших індивідуальних вимог. В основній програмі RFEM можна визначати конструкції, матеріали та навантаження двовимірних і просторових структурних систем, що складаються з плит, стін, оболонок і елементів. Крім того, ви можете створювати комбіновані структури, а також моделювати суцільні та контактні елементи.
RFEM забезпечує розрахунок деформацій, внутрішніх зусиль, напружень, опорних зусиль і контактних напружень у ґрунті.

Майстри навантаження спрощують визначення структури навантаження від вітру, снігу та інших впливів навколишнього середовища.
Додатки, інтегровані безпосередньо в програму, дозволяють легко проводити додаткові аналізи та перевірки проектів відповідно до різних стандартів (наприклад, у залізобетонних, сталевих і дерев’яних конструкціях).
Основною перевагою Dlubal Software є BIM-орієнтований взаємозв’язок програм з широким набором програмного забезпечення інших розробників яке використовує BIM. Dlubal Software надає різноманітні інтерфейси до іншого програмного забезпечення за замовчуванням. Це дозволяє вам легко обмінюватися даними моделі з програмами САПР, наприклад, щоб зробити ваш робочий процес більш ефективним.
Приєднуйтеся до наших захоплених клієнтів і створіть свій власний програмний пакет, який точно адаптований до ваших індивідуальних потреб і проектів. Оновити програму можна в будь-який момент.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Dlubal
RSTAB9

RSTAB 9 – потужне в роботі і просте у використанні програмне забезпечення для розрахунку, аналізу та проектування.
Розрахунки балок, ферм або каркасів, що повністю відповідають сучасному технологічному рівню та допомагають інженерам-конструкторам відповідати найпрогресивнішим вимогам світових практик цивільного будівництва.

Оберіть концептуальну програму Dlubal RSTAB 9, щоб полегшити роботу зі структурами. Вдосконалена технологія введення дозволяє інтуїтивно моделювати прості та складні конструкції.
RSTAB 9 є основою модульної концепції програмного забезпечення. Його потужний обчислювальний алгоритм дозволяє виконувати лінійні та нелінійні розрахунки внутрішніх сил, деформацій і опорних реакцій.

Основною перевагою Dlubal Software є BIM-орієнтований взаємозв’язок програм з широким набором програмного забезпечення інших розробників яке використовує BIM. Dlubal Software надає різноманітні інтерфейси до іншого програмного забезпечення за замовчуванням. Це дозволяє вам легко обмінюватися даними моделі з програмами САПР, наприклад, щоб зробити ваш робочий процес більш ефективним.
Додатки, інтегровані безпосередньо в програму, дозволяють проводити додаткові аналізи та перевірки конструкції відповідно до різних стандартів (наприклад, у залізобетоні, сталеві та дерев’яні конструкції). Створіть пакет програм, який точно адаптований до ваших індивідуальних потреб і проектів. Оновити програму можна в будь-який момент.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Додаткові модулі
для RFEM6 і RSTAB9

Розрахунки
– Розрахунок деформацій залежно від напруги
– Розрахунок бетонних конструкцій
– Розрахунок сталевих конструкцій
– Розрахунок дерев’яних конструкцій
– Розрахунок кам’яних конструкцій
– Розрахунок алюмінієвих конструкцій
Додаткові розрахунки
– Нелінійні властивості матеріалу
– Стійкість конструкції
– Розрахунок стадій будівництва
– Розрахунок з урахуванням залежності від часу (TDA)
– Пошук форми
– Кручення з депланацією (7 Ступенів свободи)
– Геотехнічний розрахунок

Динамічні розрахунки
– Модальний аналіз
– Аналіз спектра реакцій
Спеціальні рішення
– Модель будівлі
– Оптимізація та витрати / Оцінка викидів CO2
– Багатошарові поверхні (наприклад, ламінат, CLT)
З’єднання
– Сталеві вузли

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
  • Розрахунок напружень-деформацій у RFEM 6 / RSTAB 9
  • Розрахунок залізобетонних конструкцій
  • Розрахунок сталевих конструкцій у RFEM 6 / RSTAB 9
  • Розрахунок дерев'яних конструкцій у RFEM 6 / RSTAB 9
  • Розрахунок алюмінієвих конструкцій у RFEM 6 / RSTAB 9
  • Розрахунок кам’яних конструкцій МСЕ

В аддоні Розрахунок напружень-деформації можна виконати загальний розрахунок напружень. Програма допомагає обчислити розрахункові напруження та порівняти їх із граничними.

Під час розрахунку напруження можна визначити максимальне напруження в тілах, поверхнях і блоках поверхонь (тільки RFEM), а також у стрижнях і блоках стрижнів. Програма документує внутрішні зусилля, що визначаються, для кожного стрижня. Крім того, у вас є можливість автоматичної оптимізації перерізу або товщини плити, включаючи експорт змінених перерізів або товщини плит в RFEM/RSTAB.

Залізобетон – один із найпопулярніших будівельних матеріалів. За допомогою аддону «Розрахунок залізобетонних конструкцій» можна виконувати розрахунок залізобетонних плит (тільки RFEM), стрижнів та блоків стрижнів у граничних станах за несучою здатністю та придатністю до експлуатації.
У програмі RFEM він дозволяє виконувати розрахунки на продавлювання плит із точковою, лінійною та поверхневою опорою (наприклад, фундаментні плити).
В аддоні Розрахунок залізобетонних конструкцій доступні такі нормативи:
– EN 1992-1-1:2004 + A1:2014 (Єврокод 2) з національними додатками
– ACI 318-14 (американські норми)
– ACI 318-19 (американські норми)
– CSA A23.3-19 (канадські норми)
– СП 63.13330:2018 (російські норми)

Аддон Розрахунок сталевих конструкцій має низку цікавих функцій. Наприклад, він дозволяє виконувати розрахунок несучої здатності перерізу та аналіз стійкості сталевих стрижневих конструкцій у граничному стані за несучою здатністю. Введення даних і оцінка результатів повністю інтегровані в інтерфейс користувача для розрахунку по МCЕ RFEM і програми для розрахунку каркасів і ферм RSTAB.
У аддоні Розрахунок сталевих конструкцій можна виконати розрахунок сталевих стрижнів на вогнестійкість відповідно до EN 1993-1-2 (Єврокод 3). Розрахункові перевірки виконуються для вибраних розрахункових ситуацій з урахуванням температури компонента, що є визначальною під час розрахунку.
В адд-оні Розрахунок сталевих конструкцій доступні такі нормативи:
– EN 1993-1-1:2005 + AC:2009 (Єврокод 3) з національними додатками
– BS 5950 | 2001-05 (британські норми)
– AISC 360-16 (норми США)
– CSA S16-19 (канадські норми)
– IS 800 | 2007-12 (індійські норми)
– GB 50017 | 2017-12 (китайські норми)
– AS 4100 | 2016-06 (австралійські норми)
– СП 16.13330 | 2017-02+ред. 1 | 2019, ред. 2 | 2020 (російські норми)

Ви займаєтесь проектуванням дерев’яних конструкцій? Тоді аддон Розрахунок дерев’яних конструкцій ідеально підходить для вас! Він дозволяє виконувати розрахунок несучої здатності перерізу та розрахунок на стійкість дерев’яних стрижневих та плитних конструкцій у граничному стані за несучою здатністю.
Введення даних та оцінка результатів повністю інтегровані в інтерфейс програм RFEM (розрахунок по МКЕ) і RSTAB (розрахунок каркасних конструкцій).
Розрахунок дерев’яних конструкцій може більше, ніж ви думаєте. Наприклад, ви можете здійснити розрахунок на вогнестійкість за відповідними нормативами проектування. Розрахункові перевірки виконуються за спрощеним методом з використанням перерізу, зменшеного за час обвуглення.
Аддон Розрахунок дерев’яних конструкцій містить наступні нормативи:
– EN 1995-1-1 (Єврокод 5) з національними додатками
– SIA 265:2021-05 (швейцарські норми)
– ANSI/AWC NDS:2018 (американські норми)
– CSA O86 (канадські норми)
– GB 50005 | 2017-11 (китайські норми)

Перевірка опору і стійкості перерізу балкових конструкцій з алюмінію в граничному стані по несучій здатності. Вхідні дані та оцінка результатів повністю інтегровані в користувальницький інтерфейс програми з МКЕ RFEM та рамкової програми RSTAB. Розрахунок алюмінієвих конструкцій надає багато корисних функцій. Можна здійснити розрахунок алюмінієвих стрижнів за граничним станом за придатністю до експлуатації (розрахунок прогину). Застосуйте прогини, розраховані для всієї конструкції, у вашому розрахунку та порівняйте їх безпосередньо з граничними значенням.
Разом з модулем розрахунку скляних конструкцій відкриває можливості втілити найсміливіші ідеї архітекторів.
Норми проектування алюмінієвих конструкцій:
– EN 1999-1-1: 2013-12 (Єврокод 9) з національними додатками
– ADM 2020 (американські норми)

Камінь на камені та розчин між ними – так ми будуємо тисячі років. Ви продовжуєте цю перевірену традицію у своїх проектах? Тоді зверніть увагу на аддон Розрахунок кладки для RFEM. Він дає змогу розраховувати кладку з використанням методу скінченних елементів. У рамках науково-дослідного проекту «DDMaS – Оцифрування проектування кам’яних конструкцій» модель матеріалу відображає нелінійну роботу комбінації цегли-будівельного розчину у формі макромоделювання. Це дозволяє зображати складні кам’яні конструкції та виконувати статичні та динамічні розрахунки.

https://www.bimsolutions.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/RF-Pneumatic.jpg
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Dlubal
Rwind2

Симуляція вітру (аеродинамічна труба)
Генерація вітрових навантажень на основі CFD для будь-якого типу конструкції з використанням цифрової аеродинамічної труби для чисельного моделювання вітрових потоків. Програма моделює ці потоки навколо будівлі будь-якої геометрії та визначає вітрові навантаження на поверхні.
RWIND доступний для вас у базовій та професійній версіях.
Ця програма була розроблена у співпраці з PC-Progress і CFD Support . Таким чином, ви можете використовувати його як окрему програму або разом з RFEM і RSTAB для повного структурного розрахунку та проектування.
Починаючи аналіз у програмі RFEM або RSTAB, ви запускаєте пакетний процес. Він структурує всі визначення членів, поверхонь і тіл моделі, повернуті і з усіма відповідними коефіцієнтами у числову аеродинамічну трубу. Крім того, він запускає CFD-аналіз і повертає результуючі поверхневі тиски для вибраного кроку часу як вузлові навантаження сітки скінченних елементів, або навантаження на елементи у відповідні випадки навантаження RFEM або RSTAB.
Потім можна розрахувати ці випадки навантаження, які містять основні навантаження RWIND. Крім того, ви можете комбінувати їх з іншими навантаженнями в комбінаціях навантажень та розрахункових сполученнях.

https://www.bimsolutions.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/RWIND4.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Dlubal
Rsection1

Властивості перерізу та аналіз напружень

Автономна програма ”RSECTION” визначає властивості перерізів для будь-яких тонкостінних і масивних поперечних перерізів. Також вона виконує для вас аналіз напружень, що може заощадити вам багато часу та зусиль.
У RSECTION у вас також є можливість підключитися до програмного забезпечення RFEM і до програмного забезпечення RSTAB. Перерізи створені у RSECTION також доступні в бібліотеці RFEM і RSTAB. І навпаки, ви можете імпортувати внутрішні сили з RFEM і RSTAB в RSECTION.
Відповідні дані вводяться легко. Це робиться графічно, у вигляді таблиць, імпортом файлу DXF або за допомогою скріпту.
RSECTION містить велику бібліотеку профільного прокату, а також параметричних тонкостінних і масивних поперечних профілів. Ви можете компонувати їх або доповнювати новими елементами.
Графічні інструменти та функції дозволяють моделювати складні форми перерізів звичайним для програм САПР способом. Крім того, параметризоване введення дозволяє вносити розміри поперечного перерізу та внутрішні зусилля таким чином, щоб вони залежали від певних перемінних.
Ви також можете виконувати всі введення за допомогою скрипта.

https://www.bimsolutions.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/Rsection.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Dlubal
Geo Zone Tool

Визначення снігових, вітрових та сейсмічних навантажень для вашого проекту за допомогою Google Maps.
Ніколи не варто нехтувати впливом навколишнього середовища. Інструмент Geo-Zone, розміщений на веб-сторінці Карти снігових, вітрових і сейсмічних зон , містить спеціальні карти зонування. Використовуйте ці карти, щоб швидко налаштувати навантаження снігу, швидкість вітру та сейсмічні дані для багатьох країн відповідно до ASCE 7, NBC, Eurocode та інших міжнародних стандартів. Тут ви можете швидко знайти все з одного погляду.

Функція пошуку на основі Google Maps встановлює відповідне місце для визначення наступного:
– Снігові навантаження
– Вітрові навантаження
– Сейсмічні дії
– Торнадо (тільки для США)

https://www.bimsolutions.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/RF-Load-map.jpg
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Програмування, Параметризація
та BIM зв’язки

– Webservice and API — це програмований інтерфейс для RFEM 6; RSTAB 9 і RSECTION 1. Ця технологія є основою серверної служби, яку вам надають програми RFEM 6, RSTAB 9 і RSECTION 1.
– Інтеграція у Autodesk Revit
– RFEM 6 Interfaces у Rhino & Grasshopper
– Інтерфейс SAF
– Autodesk-AutoCAD інтерфейс
– Microsoft Excel
– DXF Формат (*.dxf)
– IFC Interface in RFEM 6 / RSTAB 9
– Фонові шари (підоснова)

Та інші зв’язки.

https://www.bimsolutions.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/Program.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
НАШІ МІСЦЯДе нас знайти?
https://www.bimsolutions.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУСоціальні мережі
AVANTAGEHeadquarters
Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via empowerment.
НАШІ МІСЦЯДе нас знайти?
https://www.bimsolutions.com.ua/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУСоціальні посилання