Idea StatiCa разом з BIM Solutions Ukraine підтримують Україну.

Idea StatiCa разом з BIM Solutions продовжують підтримувати Україну під час варварської військової агресії з боку Російської Федерації

З першого дня Idea Statica та група компаній  BIM Solutions займають позиції повної та беззаперечної  підтримки України в її боротьбі з несправедливим вторгненням людиноненависницької Російської Федерації. Усі користувачі Idea Statica з Росії та Білорусі були відключені, та не мають можливості користуватися нашим програмним забезпеченням.  Ми хочемо, щоб така незламна, та вражаюча своїм прагненням до свободи країна, якнайшвидше загоїла рани нанесені божевільним сусідом. І тому наш наступний крок – надання можливості безкоштовного використання програми Idea Statica для українських інженерів на період 6 місяців.  Подати заявку на отримання безкоштовної ліцензії  буде можливо до 31 серпня 2022 року. Ліцензія включає пакет IDEA StatiCa Complete. Використання можливе тільки на території України і тільки українськими інженерами та підприємствами.

Для отримання безкоштовної ліцензії програмного комплексу Idea Statica тривалістю 6 місяців – заповніть реєстраційну форму до 31 серпня 2022 року:

Реєстрація Idea StatiCa free for Ukraine 

Після реєстрації з Вами зв’яжеться наш співробітник для перевірки інформації та активації ліцензії.

Віримо в Перемогу! Віримо в Україну!

Comments for this post are closed.